Placă Video MSI - RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM
| Specificații | |
| Conector DisplayPort | 3 x Display Port |
| Accesorii incluse | Documentatie |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| BUS memorie | 256 b |
| Capacitate | 16 GB |
| Frecventa procesor (MHz) | 2670 MHz |
| Chipset | nVIDIA |
| Serie | GeForce RTX 4000 |
| Culoare | Slate Gray |
| Tip placa | Gaming |
| Rezolutie maxima | 7680x4320 |
| Tehnologie | G-Sync Compatible NVIDIA DLSS nVIDIA GPU Boost NVIDIA ANSEL GeForce Experience Vulkan API Ray Tracing NVIDIA FreeStyle Game Ready and NVIDIA Studio Drivers |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 4070 Ti Super |
| Tip memorie | GDDR6 |
| Slot | PCI Express 4.0 |
| Brand | MSI |
| Conector HDMI | 1 |
| Conector Alimentare | 1 x 16 pin |
| Conectivitate | 3 x Display Port 1 x HDMI 2.1 |
| Tip racire (activa/pasiva) | Tri FROZR 3 |
| Cooler | Da |
| Radiator | 3 ventilatoare |
| Altele | Sursa recomandata: >700W 307 x 125 x 51 mm 1676 g |
Mai multe detalii »
