Polizor BOSCH - 06033A240A
| Specificații | |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Viteza maxima (rpm) | 12000 |
| Putere | 701 W |
| Functii | Sistem blocare ax Protectie reglabila |
| Continut pachet | 1 x Polizor unghiular 1 x Maner suplimentar 1 x Aparatoare de protectie |
| Culoare | Multicolor |
| Suprafata lucru | Metal Beton Piatra Ceramica |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | BOSCH |
| Nivel zgomot | 102 dB |
| Interval viteza (rpm) | 0 - 12000 |
| Diametru disc | 115 mm |
| Greutate | 1.7 Kg |
Mai multe detalii »
