Polizor Deko Tools - DKAG230G240
| Specificații | |
| Viteza maxima (rpm) | 6500 |
| Putere | 2400 W |
| Functii | Maner reglabil |
| Culoare | Negru Galben |
| Continut pachet | Polizor unghiular |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Deko Tools |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Interval viteza (rpm) | 0-6500 |
| Diametru disc | 230 mm |
Mai multe detalii »
