Polizor Einhell - 2093264
| Specificații | |
| Viteza maxima (rpm) | 3500 |
| Putere | 1100 W |
| Culoare | Rosu Negru |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Masina de polisat |
| Brand | Einhell |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Diametru disc | 180 mm |
| Greutate | 2.5 Kg |
Mai multe detalii »
