Polizor Einhell - 4431113
| Specificații | |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Latime | 150 mm |
| Adancime taiere | 28 mm |
| Greutate | 4.7 Kg |
| Diametru disc | 115 mm |
| Interval viteza (rpm) | 0-8500 |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 8500 |
| Putere | 1 W |
| Functii | Maner reglabil |
| Culoare | Rosu Negru |
| Continut pachet | polizor unghiular fara fir |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Einhell |
| Capacitate acumulator | 3 Ah |
| Durata de incarcare | 60 min |
Mai multe detalii »
