Polizor Extol - 403126
| Specificații | |
| Viteza maxima (rpm) | 11000 |
| Putere | 900 W |
| Culoare | Multicolor |
| Continut pachet | 1 x Polizor |
| Functii | Maner reglabil |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Extol |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Diametru disc | 125 mm |
| Greutate | 1.8 Kg |
Mai multe detalii »
