Polizor Extol - 410133
| Specificații | |
| Greutate | 8.5 Kg |
| Diametru disc | 200 mm 150 mm |
| Nivel zgomot | 75.6 dB 62.6 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 2950 |
| Putere | 250 W |
| Culoare | Verde |
| Continut pachet | 1 x Polizor dublu |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | De banc |
| Brand | Extol |
Mai multe detalii »
