Polizor Makita - GA5021
| Specificații | |
| Interval viteza (rpm) | 0 - 11000 |
| Viteza maxima (rpm) | 11000 |
| Putere | 1050 W |
| Functii | Protectie supraincalzire Maner atenuator vibratii |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Otel Aluminiu |
| Tip lucrare | Profesional |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Makita |
| Nivel zgomot | 101 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Diametru disc | 125 mm |
| Greutate | 2.2 Kg |
Mai multe detalii »
