Polizor Einhell - 4430840
| Specificații | |
| Diametru disc | 230 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Viteza maxima (rpm) | 6500 |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Rosu Negru |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Einhell |
| Lungime | 540 mm |
| Latime | 140 mm |
| Greutate | 5.4 Kg |
Mai multe detalii »
