Pompă de Apă Gardena - 9006-29
| Specificații | |
| Clasa de protectie | IP X8 |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Tip motor | Electric |
| Putere | 400 W |
| Functii | Comutator cu plutitor reglabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Culoare | Negru Albastru cambridge |
| Continut pachet | Pompa |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Material | Plastic |
| Utilizat pentru | Apa menajera |
| Tip pompa | Pompa submersibila |
| Brand | Gardena |
| Debit maxim | 9300 l/h |
| Inaltime de refulare | 5 m |
| Adancime de absorbtie | 6 m |
| Presiune maxima | 0.5 bar |
| Lungime cablu | 10 m |
Mai multe detalii »
