Power Bank Anker - A1237G11
| Specificații | |
| Lungime | 149 mm |
| Functii protectie | MultiProtect |
| Functii | Afisaj digital Buton ON/OFF |
| Conectivitate | USB-A USB-C |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Material | Plastic Aluminiu |
| Numar porturi USB | 2 |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Anker |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 17 mm |
| Greutate | 273 g |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
