Power Bank Anker - A1645G21
| Specificații | |
| Brand | Anker |
| Brand compatibil | Apple |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Numar porturi USB | 1 |
| Functii protectie | Rezistent la socuri |
| Functii | PowerIQ Power Delivery |
| Continut pachet | 1 x Acumulator |
| Conectivitate | Lightning USB-C |
| Lungime | 77 mm |
| Latime | 36.8 mm |
| Inaltime | 25 mm |
| Greutate | 153 g |
| Culoare | Alb |
Mai multe detalii »
