Power Bank Baseus - CGCN000001
| Specificații | |
| Brand | Baseus |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 8000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Numar porturi USB | 3 |
| Material | Plastic Metal |
| Continut pachet | Powerbank |
| Conectivitate | USB USB-C |
| Functii protectie | Protectie scurtcircuit |
| Functii | Jump start |
| Greutate | 1360 g |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 171 mm |
| Latime | 124 mm |
| Inaltime | 55 mm |
Mai multe detalii »
