Power Bank Baseus - P10022905113-00
| Specificații | |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 6.9 cm |
| Lungime | 15.5 cm |
| Conectivitate | USB-A USB-C |
| Continut pachet | Cablu USB-A - USB-C Baterie externa |
| Capacitate | 30000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Greutate | 0.659 Kg |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
