Power Bank Baseus - PPCX110203
| Specificații | |
| Functii protectie | Protectie scurtcircuit Protectie supracurent Protectie supraincarcare Protectie la supratensiune |
| Conectivitate | Wireless USB-C |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Acumulator extern |
| Functii | Rezistent la socuri Magnetic Incarcare rapida PowerIQ Power Delivery |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Baseus |
| Lungime | 104 mm |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 20 mm |
| Greutate | 210 g |
| Culoare | Albastru |
Mai multe detalii »
