Power Bank Intenso - INT7313530
| Specificații | |
| Brand | Intenso |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Amperaj iesire | 3.1 A |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Conectivitate | USB USB-C |
| Greutate | 185 g |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
