Power Bank MaXlife - 5900495758262
| Specificații | |
| Greutate | 148 g |
| Conectivitate | USB |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Material | Plastic |
| Numar porturi USB | 1 |
| Amperaj iesire | 2.4 A |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | MaXlife |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 11.5 cm |
Mai multe detalii »
