Power Bank Realme - 6941399081178
| Specificații | |
| Brand | Realme |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Amperaj iesire | 2.4 A |
| Numar porturi USB | 1 |
| Functii | Indicator LED |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Conectivitate | USB MicroUSB USB-C |
| Functii protectie | Scurtcircuit Supradescarcare Supratensiune Suprasarcina |
| Lungime | 156 mm |
| Latime | 73.9 mm |
| Inaltime | 15.7 mm |
| Greutate | 250 g |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
