Power Bank Romoss - 6936857200970
| Specificații | |
| Brand | Romoss |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Numar porturi USB | 2 |
| Functii | Indicator baterie |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Acumulator extern |
| Conectivitate | USB Lightning MicroUSB USB-C |
| Lungime | 120 mm |
| Latime | 90 mm |
| Inaltime | 30 mm |
| Greutate | 245 g |
| Culoare | Alb |
Mai multe detalii »
