Power Bank Sign - 7350101651667
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Functii protectie | Scurtcircuit Supradescarcare Supratensiune Suprasarcina |
| Amperaj iesire | 2.1 A |
| Numar porturi USB | 2 |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Capacitate | 20000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand | Sign |
| Brand compatibil | Universal |
| Conectivitate | USB MicroUSB |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 132 mm |
| Latime | 65 mm |
| Inaltime | 27.5 mm |
| Greutate | 430 g |
Mai multe detalii »
