Power Bank SWISSTEN - 8595217484740
| Specificații | |
| Brand | SWISSTEN |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Numar porturi USB | 1 |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Amperaj iesire | 2 A 2.2 A 1.67 A 3 A |
| Material | Aluminiu Policarbonat ABS, rezistent la foc |
| Functii | Incarcare Wireless MagSafe |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern 1 x Cablu incarcare |
| Conectivitate | USB-C |
| Lungime | 96 mm |
| Latime | 66 mm |
| Inaltime | 15 mm |
| Greutate | 146 g |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
