Power Bank Tellur - TLL158481
| Specificații | |
| Brand | Tellur |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Numar porturi USB | 4 |
| Amperaj iesire | 2.1 A |
| Functii | Indicator LED al nivelului bateriei |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Conectivitate | USB MicroUSB USB-C |
| Functii protectie | Scurtcircuit Supraincarcare Supradescarcare Supracurent |
| Lungime | 142.3 mm |
| Latime | 67.6 mm |
| Inaltime | 15.5 mm |
| Greutate | 216.8 g |
| Culoare | Negru |
Mai multe detalii »
