Purificator Concept - CA1030
| Specificații | |
| Brand | Concept |
| Tip montare | De sine statator |
| Utilizat pentru | Ionizare Umidificare Purificare |
| Functii | Temporizator Senzor pentru calitatea aerului |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Purificator aer |
| Culoare | Alb Negru |
| Tip filtru | Carbon HEPA |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 30 m² |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Trepte de viteza | 3 |
| Flux de aer | 200 m³/h |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Nivel zgomot | 55 dB |
| WiFi | Nu |
| Inaltime | 51 cm |
| Latime | 32.5 cm |
| Lungime | 17.2 cm |
Mai multe detalii »
