Purificator Karcher - 1.024-812.0
| Specificații | |
| Nivel zgomot | 48 dB |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Flux de aer | 650 m³/h |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 87 m² |
| Tip filtru | Carbon activ |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Purificator aer |
| Functii | Indicator status filtru Mod de noapte Functie automata |
| Material | Plastic Metal |
| Utilizat pentru | Purificare |
| Tip montare | De sine statator |
| Brand | Karcher |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Inaltime | 720 mm |
| Latime | 380 mm |
| Lungime | 380 mm |
| Greutate | 11.3 Kg |
Mai multe detalii »
