Purificator Tosot - GCF330CKNA
| Specificații | |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Flux de aer | 320 m³/h |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 22.4 m² |
| Tip filtru | HEPA |
| Culoare | Alb optic |
| Functii | Temporizator Indicator LED Mod Sleep Impotriva alergiilor |
| Material | Plastic |
| Utilizat pentru | Ionizare Purificare Dezodorizare |
| Tip montare | De sine statator |
| Brand | Tosot |
| Nivel zgomot | 61 dB |
| Inaltime | 576 mm |
| Latime | 396 mm |
| Lungime | 245 mm |
| Greutate | 9.8 Kg |
Mai multe detalii »
