Router Wireless ASUS - RT-AX57
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip produs | Router |
| Porturi LAN | 4 x 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Porturi WAN | 1 x 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 1000 MB/s |
| Antena | 4 x Antene externe |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 574 MB/s 2402 MB/s |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 12 V / 1.5 A |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Router Wireless |
| Tehnologie | QoS OFDMA Beamforming Dual-band AiMesh |
| Dimensiuni (mm) | 230 x 134 x 56 |
| Altele | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Securitate | AiProtection Classic Criptare Wi-Fi : WPS support, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise |
| Greutate | 374 g |
Mai multe detalii »
