Router Wireless ASUS - TUF-BE9400
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip produs | Router gaming |
| Porturi LAN | 3 x 2.5 GBPS LAN |
| Porturi WAN | 1 x 2.5 Gbps |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 2500 MB/s |
| Antena | 6 x Antene externe |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz 6 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 688 MB/s 5764 MB/s |
| Port USB | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 110 - 240V AC |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Cablu RJ-45 1 x Router Gaming |
| Tehnologie | MU-MIMO Tri-band Beamforming |
| Dimensiuni (mm) | 320 x 179 x 191 mm |
| Altele | Procesor Quad-Core 1.5 GHz 1GB RAM MLO 4K-QAM |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Securitate | Control parental AiProtection Pro WPA/WPA2/WPA3-Personal |
| Greutate | 764 g |
Mai multe detalii »
