Router Wireless D-Link - M30/E
| Specificații | |
| Brand | D-Link |
| Tip produs | Router |
| Porturi LAN | 4 x Gigabit Ethernet |
| Porturi WAN | 1 x Gigabit Ethernet |
| Antena | 2 x antena interna 2.4 ghz 3 x antena interna 5 GHz |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 2403 MB/s 574 MB/s |
| Port USB | Fara |
| Culoare | Alb Albastru deschis |
| Continut pachet | 1 x Router |
| Tehnologie | D-Link Wi-Fi Mesh Google Assistant D-Link Intelligent QoS Amazon Alexa Support |
| Dimensiuni (mm) | 181.5 x 129.2 x 66 mm |
| Altele | DoS protection IP/MAC address filtering |
| Securitate | WPA/WPA2-Personal WPA/WPA2 - Personal WPA2/WPA3 - Personal (WPS not supported) WPA3 Only (WPS not supported) |
| Greutate | 295 g |
Mai multe detalii »
