Router Wireless Linksys - MR9600-EU
| Specificații | |
| Brand | Linksys |
| Tip produs | Router |
| Porturi LAN | 4 |
| Porturi WAN | 1 |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 1000 MB/s |
| Antena | 4 x Antene externe |
| Frecventa | 5 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 4804 MB/s |
| Port USB | 2 x USB 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | La retea |
| Tehnologie | Wi-Fi OFDMA Intelligent Mesh Technology Dual Band 4x4 MU-MIMO |
| Dimensiuni (mm) | 280 x 170 x 60 |
| Altele | Processor: 1.8 GHz Quad-core |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Greutate | 940 g |
| 3G/4G | Nu |
| Securitate | WPA2 WPA3 WPA2 Personal WPA3 Personal |
Mai multe detalii »
