Router Wireless Xiaomi - DVB4330GL
| Specificații | |
| Securitate | WPA-PSK/WPA-PSK2 encryptions |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Altele | IPv6 |
| Dimensiuni (mm) | 201 x 122 x 174 mm |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Router |
| Alimentare | 12V / 1 A |
| Culoare | Alb |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 300 MB/s 867 MB/s |
| Frecventa | 5 GHz |
| Antena | 4 x Antene externe |
| Porturi WAN | 1 |
| Porturi LAN | 2 |
| Tip produs | Router |
| Brand | Xiaomi |
| Port USB | Nu |
| 3G/4G | Nu |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 1000 MB/s |
| Printserver | Nu |
Mai multe detalii »
