Scanner HP - 20G05A
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Conectivitate | USB |
| Tip | Scanner documente |
| Mod scanare | Monocrom Color |
| Utilizare | Home & office |
| Format general scanner | A4 |
| Tip alimentare | La retea |
| Scanare fata/verso automat (Duplex) | Automatic |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Functii speciale | Scanare catre e-mail ADF |
| Continut pachet | 1 x Cablu USB 1 x Scanner 1 x Adaptor alimentare |
| Culoare | Alb |
| Sistem de operare compatibil | Linux Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 10 Mac OS Microsoft Windows 11 |
| Volum recomandat de scanare (pagini/lzi) | 1500 |
| Format fisier | BMP JPEG PNG RTF TXT DOCX XLSX DOC XLS CSV TIF |
| Putere consumata | 5 W 12.9 W |
| Nivel zgomot | 6.5 dB |
| Interfata | USB |
| Tip scanner | Flatbed |
| Rezolutie scanare (DPI) | 600 x 600 1200 x 1200 |
| Tip senzor | CIS |
| Viteza scanare monocrom | 25 ppm |
| Viteza scanare color | 50 ppm |
| Capacitate tava hartie | 60 |
| Greutate hartie | 60 - 105 g/m² |
| Formate hartie compatibile | A4 B5 A5 A6 |
Mai multe detalii »
