Scarificator Gardena - 04068-20
| Specificații | |
| Suprafata de lucru recomandata | 600 m² |
| Putere | 1000 W |
| Putere motor | 1000 W |
| Culoare | Multicolor |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip pornire | Automata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip produs | Aerator |
| Brand | Gardena |
| Latime de lucru | 30 m |
| Greutate | 10.5 Kg |
Mai multe detalii »
