Șlefuitor Einhell - 4259990
| Specificații | |
| Viteza maxima (rpm) | 1200 |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Continut pachet | Geanta transport 1 x Slefuitor |
| Functii | Acumulator |
| Suprafata lucru | Zidarie Glet Gips carton |
| Culoare | Negru Black Red |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip miscare | Circulara |
| Tip | Girafa |
| Brand | Einhell |
| Diametru disc | 225 mm |
| Greutate | 9.075 Kg |
| Lungime | 1.1 m 1.65 m |
| Tip acumulator | Li ion |
Mai multe detalii »
