Șlefuitor POWERplus - POWX0460
| Specificații | |
| Viteza maxima (rpm) | 380 |
| Tensiune alimentare | 230 V 240 V |
| Putere | 950 W |
| Culoare | Galben |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip miscare | Circulara |
| Tip | Multifunctional |
| Brand | POWERplus |
| Nivel zgomot | 101 dB |
| Lungime cablu | 3 m |
| Dimensiune banda (mm) | 533 x 76 |
Mai multe detalii »
