Șlefuitor Scheppach - SCH5903817901
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Masina de slefuit 6 x Discuri de slefuire 1 x Tijă de conectare 1 x Furtun pentru aspirator |
| Suprafata lucru | Tencuiala |
| Culoare | Multicolor |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip miscare | Oscilanta |
| Tip | Cu excentric |
| Brand | Scheppach |
| Putere | 710 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Viteza maxima (rpm) | 1800 |
| Diametru disc | 225 mm |
| Lungime cablu | 410 cm |
Mai multe detalii »
