Soundbar Samsung - HW-B400F/EN
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Design soundbar | Cu subwoofer integrat |
| Numar canale | 2 |
| Culoare | Negru |
| Conectivitate | Bluetooth USB Wi-Fi HDMI |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Conectori intrare | 1 x Optical |
| Conectori iesire | 1 x HDMI ARC |
| Tehnologii audio | Dolby Audio |
| Caracteristici speciale | Surround Sound Expansion Remote Control |
| Consum soundbar | 20 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Dimensiune soundbar | 641 x 107 x 66.5 mm |
| Greutate soundbar | 2.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Cablu alimentare |
Mai multe detalii »
