Sursa PC nJoy - PSAT5050A20CUCO01B
| Specificații | |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Format | ATX |
| Altele | 80+ Bronze / 105C / 50 cm lungime cabluri |
| Rail | +12V |
| Conectori | 5 x SATA 1 x 20 + 4 Pin 3 x 4 pin Molex 2 x PCI-E 6 + 2 Pin 1 x ATX/EPS 12V |
| Caracteristici speciale | 80 PLUS BRONZE OCP OVP SCP PFC Activ OPP Cabluri plate |
| Putere sursa (W) | 500 W |
| Brand | nJoy |
| Alimentare | 230V |
| Sursa modulara | Nu |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 86 x 140 |
| Greutate (g) | 1.32 |
Mai multe detalii »
