Switch cu Management TP-LINK - Festa FS310GP
| Specificații | |
| Brand | TP-LINK |
| Porturi | 2 x Gigabit SFP 8 x 10/100/1000 (Gigabit) RJ-45 cu POE+ |
| Putere consumata (W) | 61 W |
| Management | Festa App/Cloud Portal |
| Dimensiune (mm) | 209 x 126 x 26 mm |
| Standarde | 802.3at/af PoE+ |
| Alimentare | 53.5 VDC / 1.31 A |
| Altele | Auto-negotiation Auto MDI/MDI-X PoE+ |
Mai multe detalii »
