Tabletă Blackview - BVTAB50_KIDS-PL
| Specificații | |
| Brand | Blackview |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Incarcator inclus | Da |
| Clasa eficienta energetica | Clasa D |
| Continut pachet | Adaptor priza Tableta Cablu de date |
| Culoare | Mov |
| Inaltime | 211.2 mm |
| Latime | 126.2 mm |
| Grosime | 9.7 mm |
| Greutate | 355 g |
| Producator procesor | Rockchip |
| Model procesor | RK3562 |
| Numar nuclee | 4 |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 8 inch |
| Rezolutie | 800 x 1280 |
| Capacitate memorie | 3 GB |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Wireless | 802.11 a//gb/n/ac/ax |
| Porturi | 1 x USB-C |
| Capacitate acumulator | 5580 mAh |
| Baterie detasabila | Nu |
| Rezolutie camera principala | 2 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 0.3 Mpx |
Mai multe detalii »
