Tabletă Apple - myfq2hc/a
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Line-up | iPad Air |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Versiune sistem operare | iPadOS 14 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Senzori | Barometru Senzor de lumina ambientala Giroscop Amprenta Accelerometru |
| Functii | Conexiune wireless |
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Manual de utilizare 1 x Incarcator 1 x iPad |
| Culoare | Albastru deschis |
| Inaltime | 247.6 mm |
| Latime | 178.5 mm |
| Grosime | 6.1 mm |
| Greutate | 458 g |
| Material | Aluminiu |
| Dual Sim | Da |
| Producator procesor | Apple |
| Model procesor | A14 Bionic |
| Numar nuclee | 6 |
| Producator chipset video | Apple |
| Tehnologie procesor | 5 nm |
| Tehnologie display | IPS Retina |
| Diagonala display | 10.9 inch |
| Rezolutie | 2360 x 1640 |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Tip slot memorie | Nu |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | Dual Band 2.4GHz + 5GHz 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | 1 x USB type C 1 x Conector Magnetic |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Autonomie baterie | 10 h |
| Baterie detasabila | Nu |
| Rezolutie camera principala | 12 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 7 Mpx |
Mai multe detalii »
