Telefon mobil Apple - MLPG3HU/A
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.0 |
| Versiune sistem operare | iOS 15 |
| Model procesor | Apple A15 Bionic |
| Numar nuclee | 6 |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu USB-C - Lightning |
| Culoare | Starlight |
| Dimensiuni | 71.5 x 7.65 x 146.7 mm |
| Greutate | 173 g |
| SAR (W/kg) | 0.99 |
| An aparitie | 2021 |
| Altele | Difuzor stereo |
| Tehnologie | 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof Scratchproof |
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2532 x 1170 |
| Functii display | HDR10 compliant Dolby Vision Ecran Super Retina XDR 460 ppi densitate de pixeli 800 nits luminozitate maxima (tipic) |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | Lightning |
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Detectia fetei Panorama HDR Slow motion Time-lapse |
| Blit | Da |
| Tip baterie | Li-Ion |
Mai multe detalii »
