Telefon mobil Huawei - 51096UCW
| Specificații | |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 128 GB |
| Functii display | 120 Hz |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Tip display | OLED |
| Dimensiune ecran | 6.57 inch |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.80 W/kg |
| RO-ALERT | Da |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| An aparitie | 2021 |
| Greutate | 175 g |
| Dimensiuni | 73.7 x 7.77 x 160 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Numar nuclee | 8 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Sistem de operare | Android |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Brand | Huawei |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 2 MP Depth 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR |
| Blit | Da |
| Capacitate baterie | 4300 mAh |
| Tip baterie | Li-Po |
Mai multe detalii »
