Telefon mobil Huawei - 51097LTS
| Specificații | |
| Porturi | USB Type C |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 128 GB |
| Functii display | FHD+ |
| Rezolutie (pixeli) | 2376 x 1080 |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune ecran | 6.95 inch |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Greutate | 214 g |
| Dimensiuni | 79.9 x 8.9 x 171.6 mm |
| Culoare | Starry Black |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Senzori | Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor gravitational |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Versiune sistem operare | EMUI 13 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Sistem de operare | EMUI |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Brand | Huawei |
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion Mod portret |
| Blit | Da |
| Capacitate baterie | 7000 mAh |
Mai multe detalii »
