Telefon mobil Realme - 5999875
| Specificații | |
| Memorie interna | 128 GB |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 Rata de reimprospatare de 120 Hz 100% DCI-P3 Luminozitate 1300 niti Brightness Adjustment: 10240 Levels Automatic Adjustment |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune ecran | 6.62 inch |
| RO-ALERT | Da |
| SAR (W/kg) | Cap 0.977 Corp 1.043 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Greutate | 199.8 g |
| Dimensiuni | 75.8 x 8.6 x 162.9 mm |
| Culoare | Verde |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C Adaptor USB Type-C |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.84 GHz |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Sistem de operare | Android |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Brand | Realme |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g |
| Porturi | USB Type C |
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Wide 2 MP Macro 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR Time-lapse Stabilizare optica a imaginii |
| Blit | Da |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Mai multe detalii »
