Telefon mobil Samsung - SM-S711BLGGEUE
| Specificații | |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 256 GB |
| Functii display | 403 ppi FHD+ Rata de reimprospatare la 120 Hz 1450 nits |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| RO-ALERT | Da |
| Dimensiune ecran | 6.4 inch |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.760 W/kg Corp: 1.045 W/kg |
| Greutate | 209 g |
| Dimensiuni | 76.5 x 8.2 x 158 mm |
| Culoare | Verde menta |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor geomagnetic |
| Frecventa procesor | 2.8 GHz 2.5 GHz 1.8 GHz |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | Exynos 2200 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Sistem de operare | Android |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Brand | Samsung |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 8 MP Telephoto 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K 8K |
| Blit | Da |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama Slow motion Mod portret Temporizator |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
Mai multe detalii »
