Telefon mobil Xiaomi - Redmi A1 32/2 Black
| Specificații | |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Memorie interna | 32 GB |
| Functii display | Aspect Ratio: 20:9 HD+ |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune ecran | 6.52 inch |
| RO-ALERT | Da |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Altele | Glonass Galileo |
| An aparitie | 2022 |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.846 W/kg Corp: 0.997 W/kg |
| Greutate | 192 g |
| Dimensiuni | 76.75 x 9.09 x 164.9 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Telefon Cablu Micro USB Incarcator telefon Cheie SIM |
| Senzori | Accelerometru |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Model procesor | MediaTek Helio A22 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Sistem de operare | Android |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Brand | Xiaomi |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD |
| Caracteristici foto/video | Time-lapse Mod portret |
| Blit | Da |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Mai multe detalii »
