Televizor Kivi - 24H500LB
| Specificații | |
| Brand | Kivi |
| Diagonala display | 61 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| An aparitie | 2021 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 1 x VGA 1 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm 1 x SCART 1 x RCA Out |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T2 |
| Tehnologii audio | Dolby Digital |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum energie electrica | 23 W |
| Dimensiune cu stand | 550 x 60 x 365 mm |
| Dimensiune fara stand | 550 x 176 x 325 mm |
| Greutate cu stand | 2.6 Kg |
| Dimensiune cutie | 625 x 130 x 428 mm |
| Continut pachet | Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
Mai multe detalii »
