Televizor Kivi - 50U730QB
Televizorul KIVI LED 65U730QB este un Smart Android TV cu rezoluție 4K Ultra HD și o diagonală de 165 cm. Există o singură recenzie care îl descrie ca fiind excelent și cel mai bun TV Android achiziționat de utilizator. Din lipsa mai multor recenzii, nu se pot extrage informații detaliate despre performanțele specifice ale acestui model.
Utilizatorii au apreciat:
- Considerat excelent de utilizator
- Sistem Android TV bun
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 70 kWh |
| Consum energie electrica | 136 W |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Tehnologii audio | Dolby Audio Auto volume control Procesor SRC Sound Surround |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii imagine | Direct LED Digital Noise Reduction Blue Stretch HDR MEMC MPEG Noise reduction Adaptive luma control PC Mode Super Contrast Control Low Blue Light Max Vivid Ultra clear Flesh Tone DI Film Mode Color tuner White balance tuner |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Tip procesor | Quad core |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Mirroring | Android |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Chromecast incorporat |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Versiune sistem operare | Android TV 11 |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Format display | Plat |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Optical Audio Output |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie display | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 127 cm |
| Brand | Kivi |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 71 kWh |
| Dimensiune cu stand | 1112 x 299 x 693 mm |
| Dimensiune fara stand | 1112 x 70 x 642 mm |
| Greutate cu stand | 13.2 Kg |
| Greutate fara stand | 10.2 Kg |
| Dimensiune cutie | 1208 x 118 x 724 mm |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
Mai multe detalii »
