Televizor LG - 55QNED823RE
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Diagonala display | 139 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QNED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2023 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 4 x HDMI 1 x S/PDIF CI+ slot 2 x RF |
| Sistem de operare | webOS |
| Aplicatii Video Streaming | Netflix Amazon Prime Disney+ Apple TV+ SkyShowtime |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring Airplay 2 |
| Mirroring | iOS Android |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Tehnologii imagine | Local Dimming Luminozitate prin IA Dynamic Tone Mapping AI Picture Pro HFR FILMMAKER MODE AI 4K Upscaling Motion Pro |
| Functii gaming | Compatibil FreeSync VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Game Optimizer |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Tehnologii audio | LG Sound Sync Simultaneous audio output AI Acoustic Tuning AI Sound Pro Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 64 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 129 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Dimensiune cu stand | 1236 x 260 x 716 mm |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
Mai multe detalii »
