Televizor LG - 75QNED7S3QA
| Specificații | |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 193 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 106 kWh |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready Sound Share AI Sound Pro Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share e-ARC |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Compatibil FreeSync Premium |
| Tehnologii imagine | AI Upscaling AI Picture Pro AI Brightness Control HFR Filmmaker Mode Active HDR Nano Color Pro Real 4K Quantum Dot NanoCell AI Genre Selection |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Versiune sistem operare | ThinQ AI |
| Mirroring | iOS Android |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Airplay 2 Integrare Apple HomeKit LG Home Dashboard Sports Alert Family Settings Art Gallery |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Tip procesor | α5 Gen 5 AI Processor |
| Asistent vocal inteligent | ThinQ AI |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ Twitch Google Stadia HBO Max Nvidia GeForce Now |
| Sistem de operare | webOS |
| Culoare | Gri |
| Format display | Plat |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie speciala | Real 4K QNED |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie display | QNED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 191 cm |
| Brand | LG |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica | 106 W |
| Consum anual energie | 171 kWh |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Dimensiune cu stand | 1675 x 359 x 1029 mm |
| Dimensiune fara stand | 1675 x 44.5 x 964 mm |
| Greutate cu stand | 36.9 Kg |
| Greutate fara stand | 35.9 Kg |
| Dimensiune cutie | 1820 x 200 x 1115 mm |
| Greutate cutie | 45.7 Kg |
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
Mai multe detalii »
